19 maj ... porażki Młodzików i Juniorów

19 maj...  niestety nie udany dla naszej młodzieży. Pierw Młodzicy doznali wysokiej porażki z FA Bolesławiec, od początku spotkania bardzo źle weszliśmy w ten mecz, brak koncentracji i już po 15 minutach straciliśmy 3 bramki po czym  uleciało definitywnie powietrze z naszego zespołu. Efekt końcowy 11 - 1 a jedyną bramkę strzelił Szymon Chodorowski.

Kolejny mecz rozegrali juniorzy w Lwówku Śląskim. Celem było zdobycie 3 pkt i utrzymanie drugiego miejsca w tabeli ligowej. Mecz na remis ale w tym dniu więcej szczęścia po stronie gospodarzy którzy do przerwy zdołali stworzyć jedną klarowną sytuację która wykorzystali. Próba szybkiej odpowiedzi Uzarka została zakończona tylko strzałem w słupek. Druga część meczu to przewaga Sulikowa. Odkrycie i wysokie podejście pod przeciwnika skutkowało kontratakiem gospodarzy  w końcówce meczu. Po ostatnim gwizdku sędziego przegrywamy 2 - 0.