3 punkty w Zawidowie

3 punkty w Zawidowie...
Trzecia kolejka i pierwsza wygrana. Tym razem nasz zespoł gościł w Zawidowie. Wiedzieliśmy po co jedziemy i co chcemy wyrwać. To co założyliśmy w szatni od pierwszej minuty zdecydowanie zostało przełożone na boisko. Dominacja i pokaz siły fizycznej z naszej strony pozwoliła po 10 minutach prowadzic 2 - 0 a najszybciej trafił już w drugiej minucie meczu Uzarek a zaraz po nim poprawił po bardzo ładnym uderzeniu z rzutu wolnego Rafał Jenczelewski. Drug...a połowa to znowu Uzarek, zawodnik który w identyczny sposób jak w pierwszej części meczu podwyższył wynik na 3 - 0. Pieczatke przybił Patryk Dworzyński w efektownym stylu przebiegł całe boisko dobijając przeciwnika czwartą bramką. Efekt końcowy to ważne 3 pkt które pozwolą myśleć o dobrej lokacie na koniec sezonu.
Piast Zawidów - Bazalt Sulikòw 1 - 4 (0 - 2)
Bramki: Aleksander Uzarek 2, Rafał Jenczelewski, Patryk Dworzyński.
Skład: Marcel Mielnik, Danielak Wiktor, Jenczelewski Rafał, Dworzynski Patryk, Kurasiewicz Wojtek, Wilk Bartłomiej, Dobrowolski Hubert, Pietrek Rafał, Uzarek Aleksander, Biliński Maks, Gruchalski Krystian, Zaras Kacper, Matuszewski Kordian, Tkaczyk Jakub, Witczak Jakub, Szymczak Hubert.