Derby dla juniorów Bazaltu....

Jak na derby przystało dużo walki, akcji z jednej jak i z drugiej strony boiska. W ósmej kolejce juniorzy Sulikowa gościli rówieśników z pobliskiego Zawidowa którzy przyjechali z chęcią rewanżu za porażkę u siebie. Na szczęście  to znowu Nasz zespół był górą i w derbowych pojedynkach  bilans jest korzystniejszy dla nas. Początek meczu nie po naszej myśli, oddanie środka pola gry w efekcie czego trudno było przejąć inicjatywę, szybko stracona bramka po rzucie karnym i kontuzja jednego z zawodników w 17 minucie. Strata bramki i  Wiktora była  bodźcem wzięcia się do pracy i odwrócenia wyniku,  tą możliwość wykorzystał Dobrowolski doprowadzając do remisu. Po przerwie dominacja  z naszej strony czego efektem bramka Dworzyńskiego po szybkim kontrataku. W pewnym momencie do głosu doszli sędziowie i to oni byli głównymi aktorami tego meczu dyktując dla gości karnego z kapelusza. Wynik meczu 2 - 2, kłótnie , nerwówka ale to chłopcy z Sulikowa zachowali więcej zimnej krwi wyprowadzając  swój zespół w końcówce meczu na prowadzenie po golu Uzarka, i 3 punkty zostają w Sulikowie.