Nasze Orliki w Pieński

Kolejny Turniej Orlikòw ......
Tym razem gospodarzem zawodòw był UKS Pieńsk. Zgodnie z założeniami turniej wystartował o godz 10.00 a udział potwierdzilo 10 zespołów. Nasze Orliki wylądowały w grupie
Z Zawidów, Pieńsk, Fa Bogatynia, Granica Bogatynia. W ostateczności w grupie odnieśliśmy dwa zwycięstwa a w efekcie końcowym zajęliśmy 6 miejsce. Najskuteczniejszym zawodnikiem został Aleksander Sareło zdobywając 3 bramki. Efekt i wynik był by lepszy choćby pod względem frekfenc...ji, dlatego prośba do rodziców o dopilnowanie obowiązku klubowego a przy braku nieobecności, uzasadnienie SMS we wczesniejszym terminie.
Udział drużyn w Turnieju
Bazalt Sulików, UKS Pieńsk, Granica Bogatynia 2 zespoły, Piast Zawidów, FA Bogatynia dwa zespoły, FA Zgorzelec (Apis), Orliki Węgliniec, Akademia Championa Zgorzelec.
Skład : Aleksander Sareło, Szymon Augustyniak, Kacper Czesnakowski, Agata Kurasiewicz, Ferens Łukasz, Ferens Piotr, Martyna Wiktor.
Bawimy się dalej ..... Kolejny turniej w Pisarzowicach