Porażka Juniorów z liderem

Tym razem się nie udało.... W czwartej kolejce juniorzy podejmowali lidera z Bolesławca, niestety tym razem ulegliśmy wysoko z wyżej notowanym zespołem. Mecz stał na wysokim poziomie, wielkie brawa dla chłopaków za zaangażowanie i oddane serducho. Wynik zawodów mógłby być inny przy zachowaniu zimnej głowy, niestety przy arbitrażu ze strony Pani Sędziny drużyna nie mogła zachować spokoju. Brak kompetencji młodej i niepełnoletniej pani Sędziny doprowadziły do przepychanek i utarczek słownych co spowodowało niechęć gry i niepokój w naszym Zespole, na domiar złego to my otrzymaliśmy trzy żółte kartki po prowokacji drużyny gości. Jednym słowem dla tej młodej sędziny " Sędziowanie w Turniejach Junior F (Żak) to zbyt wysoko podniesiona dla Pani poprzeczka.

Bazalt Sulików - Eskadra Bolesławiec 2 - 6  ( 0 - 2)

Bramki Matuszewski i Tkaczk

Kolejny mecz juniorzy zagrają w sobotę w Świeradowie