Ruszów ... udany turniej żaczków

Ruszów ...  udany turniej żaczków

Tym razem nasi najmłodsi gościli w Ruszowie. Frekwencja i pogoda dopisała a udział w turnieju wzięło 10 zespołów. Dwie grupy po 5  drużyn. Nauka nie idzie w dal , na  pięć meczy przegrywamy jeden z czego dwa wygrywamy i dwa remisujemy, efekt piąte miejsce w turnieju. Zabrakło szczęścia i wygranej  zwłaszcza w dwóch pojedynkach remisowych w których mali adepci Sulikowa dominowali i byli znacznie lepsi a wynik turnieju był by zdecydowanie wyższy.

Skład: Sareło Aleksander, Kołodziejczyk Gabriel, Marek Tobiasz, Ferenc Piotr, Kutrowski Wiktor, Zawadzki Marcel, Marczyk Jaś, Tasarz Damian, Bilicki Tymek.

UKS Pieńsk - Bazalt Sulików 5 - 1 Bramka: Sareło Aleksander

Cosmos Radzimów - Bazalt Sulików  2 - 2 Bramki: Sareło Aleksander 2

LZS Pisarzowice - Bazalt Sulików 1 - 1 Bramka: Sareło Aleksander

UKS Mikro Ruszów - Bazalt Sulików  0 - 3 Bramki: Sareło Aleksander 2, Tasarz Damian 1