zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Pieńsk
Pauza
Piast Zawidów
18:0
Bazalt Sulików
GKS Raciborowice
14:0
Micro Ruszów
Orliki Węgliniec
1:3
Piast Wykroty
Twardy Świętoszów
1:4
UKS FA Bolesławiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
Pauza
UKS Pieńsk
0:7
Piast Zawidów
Micro Ruszów
2:6
Orliki Węgliniec
Bazalt Sulików
1:8
GKS Raciborowice
UKS FA Bolesławiec
6:0
Piast Wykroty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FA Bolesławiec
Pauza
Piast Zawidów
7:2
Twardy Świętoszów
Orliki Węgliniec
2:10
Bazalt Sulików
Piast Wykroty
7:0
Micro Ruszów
GKS Raciborowice
1:2
UKS Pieńsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Zawidów
Pauza
UKS Pieńsk
16:0
Orliki Węgliniec
Twardy Świętoszów
0:4
GKS Raciborowice
Bazalt Sulików
2:12
Piast Wykroty
UKS FA Bolesławiec
9:0
Micro Ruszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Raciborowice
Pauza
Piast Zawidów
2:1
UKS FA Bolesławiec
Micro Ruszów
3:3
Bazalt Sulików
Orliki Węgliniec
1:14
Twardy Świętoszów
Piast Wykroty
1:8
UKS Pieńsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
Pauza
UKS Pieńsk
22:0
Micro Ruszów
Piast Zawidów
5:1
GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów
3:2
Piast Wykroty
UKS FA Bolesławiec
10:1
Bazalt Sulików
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wykroty
Pauza
Micro Ruszów
1:8
Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice
3:1
UKS FA Bolesławiec
Orliki Węgliniec
1:21
Piast Zawidów
Bazalt Sulików
1:11
UKS Pieńsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Micro Ruszów
Pauza
Piast Zawidów
7:1
Piast Wykroty
GKS Raciborowice
17:1
Orliki Węgliniec
Twardy Świętoszów
16:2
Bazalt Sulików
UKS FA Bolesławiec
0:3
UKS Pieńsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bazalt Sulików
Pauza
UKS Pieńsk
5:1
Twardy Świętoszów
Micro Ruszów
1:8
Piast Zawidów
Orliki Węgliniec
0:10
UKS FA Bolesławiec
Piast Wykroty
2:2
GKS Raciborowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Pieńsk
Pauza
Micro Ruszów
2:3
GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów
2:3
UKS FA Bolesławiec
Piast Wykroty
4:0
Orliki Węgliniec
Bazalt Sulików
0:4
Piast Zawidów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
Pauza
Piast Zawidów
2:5
UKS Pieńsk
GKS Raciborowice
7:1
Bazalt Sulików
Orliki Węgliniec
4:7
Micro Ruszów
Piast Wykroty
4:3
UKS FA Bolesławiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FA Bolesławiec
Pauza
UKS Pieńsk
0:0
GKS Raciborowice
Micro Ruszów
3:3
Piast Wykroty
Twardy Świętoszów
7:2
Piast Zawidów
Bazalt Sulików
6:1
Orliki Węgliniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Zawidów
Pauza
Micro Ruszów
2:13
UKS FA Bolesławiec
GKS Raciborowice
4:1
Twardy Świętoszów
Orliki Węgliniec
0:9
UKS Pieńsk
Piast Wykroty
3:2
Bazalt Sulików
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Raciborowice
Pauza
UKS Pieńsk
3:3
Piast Wykroty
Twardy Świętoszów
17:1
Orliki Węgliniec
Bazalt Sulików
3:7
Micro Ruszów
UKS FA Bolesławiec
5:3
Piast Zawidów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
Pauza
Micro Ruszów
1:2
UKS Pieńsk
GKS Raciborowice
3:1
Piast Zawidów
Piast Wykroty
4:3
Twardy Świętoszów
Bazalt Sulików
1:11
UKS FA Bolesławiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wykroty
Pauza
UKS Pieńsk
2:3
Bazalt Sulików
Piast Zawidów
2:1
Orliki Węgliniec
Twardy Świętoszów
4:3
Micro Ruszów
UKS FA Bolesławiec
1:1
GKS Raciborowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Micro Ruszów
Pauza
UKS Pieńsk
3:1
UKS FA Bolesławiec
Orliki Węgliniec
1:14
GKS Raciborowice
Piast Wykroty
1:2
Piast Zawidów
Bazalt Sulików
3:0*
Twardy Świętoszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bazalt Sulików
Pauza
Piast Zawidów
3:1
Micro Ruszów
GKS Raciborowice
1:0
Piast Wykroty
Twardy Świętoszów
3:1
UKS Pieńsk
UKS FA Bolesławiec
11:0
Orliki Węgliniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości