Bazalt - Gościszów Juniorzy 12 - 1

W ubiegłą sobotę Juniorzy Bazaltu zapewnili sobie kolejne 3 pkt, wysoko wygrywając  z rówieśnikami z Gościszowa co przybliżyło nasz zespół do prowadzącej w tabeli Olszyny z którą w najbliższej kolejce zagramy u siebie. Obie drużyny przystąpiły do meczu w okrojonych 10- osobowych składach. W tym dniu juniorzy Sulikowa byli drużyną zdecydowanie lepszą pod każdym względem co skutkowało dużą ilością strzelonych bramek dzięki koncentracji w grze do samego końca. Oby był to dobry prognostyk przed najbliższym sobotnim meczem.

Bramki: Berowski 4, Pietrek 3, Danielak 2, Zaras 2, Dobrowolski 1

Skład: Witczak Jakub, Kurasiewicz  Wojciech, Jenczelewski Rafał, Danielak Wiktor, Zaras Kacper, Wilk Bartłomiej, Pietrek Rafał, Dobrowolski Hubert, Tkaczyk Jakub, Berowski Kornel.

Kolejny mecz w Sulikowie 04.05.19 (sobota) z zespołem Olsza Olszyna