Turniej Żak w Zgorzelcu.

W dniu dzisiejszym rozpoczął się sezon dla kategorii wiekowej Żak w ramach OZPN Jelenia Góra. Dopisała pogoda, frekwencja zawodników jak i również kibiców.Gospodarzem turnieju był Apis Jędrzychowice a zawody organizowane były w Zgorzelcu. Udział wzięło 7 zespołów ( Apis Jędrzychowice, FA Bogatynia,Pogoń Markocice, Bazalt Sulików, Błękitni Studniska, Piast Zawidów, Granica Bogatynia),turniej rozegrany w systemie każdy z każdym a czas jednego meczu trwał 12 min. W sumie każdy zespół rozegrał ponad 60 minut gry a wszystkie zespoły strzeliły ponad 60 goli co było najważniejszym celem dla tych wszystkich zawodników. Dziś nasz zespól grał ze zmiennym szczęściem a drużynę reprezentowało 11 żaków którzy z meczu na mecz nabierali większej pewności siebie. Wyróżniającym zawodnikiem KS Bazalt Sulików został Jan Marczyk który otrzymał pamiątkową statuetkę zaś pozostała część naszych zawodników otrzymała pamiątkowe medale. Najbardziej wyrównany poziom jak również skuteczność w turnieju zaprezentował gospodarz  Apis Jędrzychowice.

Kolejny turniej Żak odbędzie się 28 kwietnia a gospodarzem i organizatorem będzie KS Bazalt Sulików. Zapraszamy!

Skład:

Błażej Augustyniak, Maksymilian Droszczak, Marcel Zawadzki, Jan Marczyk, Wojtek Grymuza, Wojtek Wojaczyński, Antoś Osiński, Dawid Zubkiewicz, Dawid Matysiak, Jakub Augustyniak,Jakub Goszcz.

Brakowało: Damian Tasarz, Nikola Robakowska, Jakub Jabłoński, Paweł Rachański, Marcel Wasag, Miłosz Stec, Michał Dąbrowski.