Juniorzy na remis.

19 kolejka i podział punktów w meczu naszego zespołu. Juniorzy Bazaltu Sulików podejmowali u siebie zespół Górnika Węgliniec i byli zdecydowanym faworytem tego meczu, zwłaszcza że cztery dni wcześniej wygrali bardzo wysoko w Jędrzychowicach. Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy którzy chcieli szybko otworzyć wynik na swoją korzyść. Po 15 minutach Sulików nie wykorzystał trzech sytuacji bramkowych po czym kontrole nad meczem przejęli goście którzy zbyt łatwo przedostawali się pod bramkę gospodarzy. W 30 minucie po udanym kontrataku naszych chłopców wynik spotkania otworzył Gruchalski. W 35 minucie mógłby być wynik wyższy gdyby Tymorek wykorzystał karnego. Jedenastka szybko się zemściła i do remisu doprowadził Węgliniec oddając strzał z poza pola karnego zaskakując naszego bramkarza. Tuż przed zejściem na przerwę i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na prowadzenie wyprowadził nas Danielak. Niestety po przerwie zostaliśmy definitywnie jeszcze w szatni co skutkowało oddaniem pola gry dla przeciwnika którzy przejęli inicjatywę. Bezradność zespołu z Sulikowa doprowadziła do kilku błędów , a jeden z nich bezlitośnie wykorzystali juniorzy Górnika. Czas uciekał a końcowe 10 minut spotkania to dominacja Bazaltu który za wszelką cenę chciał pozostawić 3 pkt u siebie lecz zbyt duża nerwowość naszego zespołu nie pozwoliła na osiągnięcie takiego wyniku. Lider ucieka a juniorzy nie mogą już sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów  . Kolejny mecz w Wielki Piątek i ciężki teren w Ruszowie godz 13.30.

Bazalt - Górnik 2-2 Bramki Gruchalski, Danielak