Orliki Bazaltu najlepszym zespołem turnieju

Orliki Bazaltu najlepszym zespołem  turnieju

W ubiegłą niedzielę KS Bazalt Sulików był gospodarzem Turnieju kategorii Junior E / Orlik w ramach  OZPN Jelenia Góra. W zawodach udział wzięło 7 zespołów a z naszej grupy turniejowej nie dojechali przedstawiciele LZS Zaręba. Mogło być gorzej bo pogoda tego dnia zaskoczyła nas wszystkich, spadkiem temperatury jak i leżącego śniegu po nocnych opadach. Na szczęście turniej się odbył a temperatura bliska 0 stopni nie odstraszyła pozostałych uczestników. Zawody rozegrane zostały na dwóch boiskach systemem każdy z każdym a czas gry meczy trwał 12 minut. Na słowa uznania zasługuje nasz zespół Orlików który dobrze i zdecydowanie wystartował w tym turnieju. Grając 6 meczy nie przegrał żadnego co zdecydowało że KS Bazalt Sulików został najlepszym zespołem tego dnia. Kolejny Turniej naszej grupy odbędzie się 5 maja a gospodarzem będzie Cosmos Radzimów.

Skład naszej drużyny: Kurasiewicz Agata, Winnicki Radek, Czesnakowski Kacper, Augustyniak Szymon, Zabiełło Miłosz, Kutrowski Wiktor, Ferens Piotr, Wróblewski Jakub, Sareło Aleksander, Kołodziejczyk Gabriel.

Bazalt Sulików - LZS Zjednoczeni Porajów Kopaczów 2 - 0

Bazalt Sulików - Cosmos Radzimów 3 - 0

Bazalt Sulików - Granica Bogatynia 1 - 0

Bazalt Sulików - Iskra Łagów 3 - 1

Bazalt Sulików - FA Bogatynia 1 - 1

Bazalt Sulików - Apis Jędrzychowice 5 - 0

Bramki dla naszego zespołu strzelali: Sareło Aleksander, Wróblewski Jakub, Czesnakowski Kacper, Augustyiak Szymon, Kołodziejczyk Gabriel.