Przegrana z UKS Pieńsk

W ubiegłą sobotę zostały rozegrane mecze młodzików i juniorów. Pierwsi swój mecz o godzinie 10.00 zaczęli młodzicy podejmując UKS Pieńsk. Zespół nasz ewidentnie przespał pierwsze 20 min i po prostych błędach już przegrywał 3 - 0 . Przebieg meczu zmienił się po przerwie gdzie nasza drużyna strzeliła dwie bramki i było 3-2. Niestety jesteśmy jeszcze jedna z młodszych drużyn pod wzgledem wiekowym w tej lidze dlatego większość męczy przegrywamy pod względem fizycznym.
KS Bazalt Sulików - UKS Pieńsk 2-5
Bramki: Aleksander Sareło 2
Skład: Kowalczyk Marcin, Winnicki Radek, Cimoszko Dawid, Kurasiewicz Agata, Czesnakowski Kacper, Wdowikowski Kacper, Cepowski Jakub, Wróblewski Jakub, Konieczny Konrad, Augustyniak Szymon, Sareło Aleksander, Piotr Ferens, Łukasz Ferens, Pająk Jakub.
W najbliższej kolejce Młodzicy Bazaltu mają pauzę a kolejny mecz rozegrają również u siebie tym razem z liderem FA Bogatynia 13 kwietnia o godzinie 10.00.