Turniej Skrzatów w Bogatyni

W ubiegłą sobotę na swój pierwszy wiosenny turniej pojechali nasi najmłodsi reprezentanci Klubu Sportowego Bazalt Sulików. FA Bogatynia była gospodarzem i organizatorem tego turnieju. Zawody trwały 3 godziny, mecze rozegrano na dwóch boiskach a każdy zespół Skrzatow spędził na boisku ponad 60 minut. Nie obyło się bez poczęstunku, medali, nagród i co najważniejsze ponad 100 strzelonych bramek. Warto dodać ze do naszej klubowej współpracy dołączył kolejny trener, który przejął zespół Skrzatow i w swoim debiucie pojechał z najmłodszymi na turniej do Bogatyni. Darkowi życzymy sukcesów i owocnej pracy z naszymi maluchami.
Skład: Nikola Zając, Patryk Zając, Adrian Siluta, Dawid Matysiak, Dawid i Tomek Zubkiewicz, Milan Stańczyk.
Zajęcia dla Skrzatow poniedziałek i piątek godzina 16.30.