Wygrany mecz juniorów..

W sobotnie południe swój mecz rozegrali Juniorzy którzy byli faworytem tego spotkania i od pierwszej minuty nie weszli dobrze w mecz czego skutkiem było strzelenie przez zespół gości 3 bramek mimo ogromnej przewagi i wielu nie wykorzystanych sytuacji naszego zespołu. Pod koniec meczu nasz kapitan zgłosił sędziemu że chciałby skontrolować drużynę gości pod względem uprawnień. Po weryfikacji okazało się że w zespole przyjezdnym grało kilku nie uprawnionych zawodników a wynik spotkania został zweryfikowany na korzyść gospodarzy.
KS Bazalt Sulików - LZS Pisarzowice 3 - 0
Skład: Witczak Jakub, Danielak Wiktor, Kurasiewicz Wojtek, Tymorek Piotr, Biliński Maks, Dworzyński Patryk, Wilk Bartłomiej, Dobrowolski Hubert, Zaras Kacper, Pietrek Rafał, Berowski Kornel, Tkaczyk Jakub.
Kolejny mecz juniorów 9 Kwietnia (wtorek 17.00) w Jędrzychowicach.