Młodzicy ograli lidera...

W dniu 26 maja Młodzicy Sulikowa udali się na ciężki mecz do lidera rozgrywek UKS Pieńsk. Z początkiem meczu widać było że nie będą to łatwe zawody dla naszego zespołu i już po 15 minutach przegrywaliśmy 2 - 0. Na szczęście  po udanym odbiorze i kontrze,  Młodzicy  z Sulikowa złapali kontakt po pięknym strzale  Klaudii  Kędzierskie z dalszej odległości.. Z biegiem czasu gospodarze zaczęli popełniać coraz więcej błędów a goście przeważać na boisku co doprowadziło do niebezpiecznych sytuacji pod bramką przeciwnika. W trakcie przerwy po wspólnych rozmowach i założeniach taktycznych nasza drużyna szybko wyciągnęła wnioski doprowadzając  do remisu po kolejnym i pięknym strzale tym razem przez Szymona Chodorowskiego. Pięć minut później ten sam zawodnik po doskonałym rajdzie i indywidualnej akcji wyprowadził zespół Sulikowa na prowadzenie. Koncentracja i mądrość gry naszego zespołu nie pozwoliła sobie już odebrać zwycięstwa.